Váš nákup

Nákupní košík je prázdný

Upozornění

Z technických důvodů od 1.3.2017 nepřijímáme žádné objednávky.
O změně vás budeme zde informovat.
Děkujeme za pochopení.

FacebookGrepofit - Účinně pomáhá při virových a bakteriálních infektech

Grepofit

Účinně pomáhá při virových a bakteriálních infektech

Dodavatel: Energy Group, a.s.

Popis Grepofitu


Přípravek s vyváženou kombinací extraktu z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

Účinky Grepofitu


  • pozitivně účinkuje při virových a bakteriálních infektech (chřipka, angína, rýma, infekce močových cest)
  • utišuje kašel a bolest v krku
  • aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění
  • poradí si i s některými gynekologickými problémy (záněty a výtoky)
  • pomáhá při žaludečních a střevních potížích, vředech a zánětech žaludeční sliznice
  • potlačuje plísně v organismu i na pokožce

Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru ve střevech, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií.

Složení Grepofitu


  • Extrakt z grapefruitových jader – jde o jedinečnou substanci s antibiotickými účinky, která zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. Obsahuje vysoké množství bioflavonoidů, které ulehčují trávení, očišťují organismus, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Zlepšuje kvalitu cévní stěny a zabraňuje její křehkosti, což je patrné zejména u jemných kapilár. Zabraňuje také shlukování krevních destiček a vzniku krevních sraženin, čímž efektivně působí v prevenci vzniku trombóz a infarktu myokardu.
  • Echinacea purpurea – echinacea má celou řadu léčivých účinků. Při zevní aplikaci dobře hojí rány, avšak mnohem významnější je její vnitřní užití s prokazatelným vlivem na zvyšování nespecifické imunity organismu. Vykazuje značnou antimikrobiální aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům.
  • Ibišek súdánský – celkové působení byliny je protizánětlivé a dezinfekční, zejména v oblasti trávicího a močového traktu. Ibiškový extrakt má spasmolytické (křeče tlumící) účinky ve svalstvu dělohy a střev, čehož lze využít při léčbě průjmových onemocnění s křečemi, ale také při bolestivé menstruaci. Extrakt celkově osvěžuje organismus, snižuje vysoký krevní tlak bez vedlejších účinků a má vynikající výsledky v prevenci aterosklerózy, protože snižuje hladinu cholesterolu a zamezuje jeho usazování v tepnách.
  • Šalvěj lékařská – působení silice ze šalvěje je velmi široké. Působí protizánětlivě, baktericidně, mírně močopudně, svíravě, a je osvědčeným prostředkem proti hlístům. Antibiotického efektu se využívá při léčbě zánětů močových cest, krčních lymfatických uzlin, ústní dutiny, při angíně, při gynekologických zánětech nebo zánětech zažívacího ústrojí.


Doporučené dávkování


2–2–1 kapsle denně. v akutních případech 1 kapsle každou hodinu (maximálně 9 kapslí denně).
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Během užívání přípravku zvyšte příjem tekutin.

Upozornění


Výrobek není určen pro děti do 3 let.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy a pro osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty.

Grepofit je v těchto kategoriích


Dechové obtíže, infekty
Imunita